top of page

Місто Х Станіслава Остроуса

До вашої уваги фотосерія "Місто Х" українського фотографа Станіслава Остроуса, яку він знімав протягом двох років 2016 - 2018 в місті Херсон, Україна.


"Я не народився в цьому місті, тому не називаю його рідним. Невелике, тихе, провінційне. Подекуди моторошно-нудне, подекуди зворушливо-затишне. Хтось знайшов в ньому своє щастя, хтось мріє звідси втекти. Я прожив тут більш ніж 20 років. Так сталося, що тепер іду. Залишаючи собі на згадку, темні, трохи не різкі світлини. Все що знімав на стару прострочену радянську кіноплівку. Тому, що дешева, тому що ідеально підходить до мого настрою. Це моє освічення в любові до цих вулиць, підворіть, будинків, та їх мешканців. Це моє місто Х." - Станіслав Остроус


Станіслав Остроус (1972 р.н., Жмеринка) - український фотограф. У 2001 році закінчив Херсонський національний технічний університет та О. М. Бекетовський національний університет міського господарства у 2016 році. Фотографувати почав у 2012 році. Учасник Української Фотографічної Альтернативи (UPHA) та колективу MYPH. Зараз живе і працює у Херсоні, Україна.


472 перегляди

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page