top of page

South EAst Дмитра Степаненка

У своїй фотосерії South EAst, робота над якою ще триває, український фотограф Дмитро Степаненко закарбовує життя в невеликих прибережних містечках на південному сході Англії. Саме туди здебільшого поспішають люди з Лондона при будь-якій можливості.


Свого часу було знято чимало серій про англійське узбережжя, багато з яких фокусувалося на англійських традиціях або ексцентричності місцевого населення. На фотографіях Дмитра можна спостерігати більш відсторонений підхід, спрямований на узагальнення, а не на деталі. Потрібно відзначити, що знімки були зроблені не лише в розпал сезону, показуючи дуже різне життя цих містечок в залежності від пори року.


Додатковим поштовхом до розвитку серії стала епідемія короновірусу в 2020 році, завдяки якій більшість жителів Великобританії не змогла виїхати на звичний відпочинок влітку в теплі країни, а замість цього ловила всі можливості, щоб розслабитися у себе на батьківщині. Це призвело до небувалої кількості внутрішніх туристів в прибережних містах, що не траплялося з 70-х років, коли з'явилися доступні авіаквитки. Отже, життя в Англії перемістилося з вулиць на пляжі, які стали головними публічними місцями минулого літа.Дмитро Степаненко (1987 р.н., Одеса) - український вуличний фотограф. Дмитро почав займатися фотографією після переїзду до Великобританії у 2010 році. Один із засновників у 2013 році міжнародного колективу вуличної фотографії The Street Collective. У 2017 відбулась перша персональна виставка в Музеї західного та східного мистецтва, Одеса, Україна. У 2018 проходила персональна виставка в Stour Space, Лондон, Англія. Числені колективні виставки та публікації. У 2017 році у Великобританії вийшла його перша фотокнига "Heavy Colour". Дмитро є співзасновником та креативним директором фестивалю London Street Photography Festival.


280 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page