top of page

Десатурація Сергія Ваганова

Фотосерія Десатурація українського репортажного фотографа Сергія Ваганова. В фотографії "десатурація" означає "знебарвлення", а в медицині термін "сатурація" - насичення крові киснем.


"Війна дала під дих і вибила з мене повітря. "Десатурація" - це я задихаюсь." - Сергій Ваганов


До літа 2014 року Сергій Ваганов мешкав в Донецьку та працював прес-фотографом. Знімати россійско-українську війну почав на вулицях рідного міста Донецьк. Яке згодом покинув виїхавши в Маріуполь.


"Мені "пощастило" двічі - спочатку війна прийшла в мій дім, згодом впритул наблизилась до Маріуполя, куди я виїхав літом 2014 року." - СВ

"В Маріуполі, всього за 20 кілометрів від лінії фронту, я познайомився з волонтерами, які допомогали українській армії. Став свідком навчань загонів самооборони, в яких цивільні люди поспіхом навчались азам військової підготовки. Багато з них згодом пійшли на війну. Потім були три роки поїздок на передову "сектора М". Ця фотосерія склалась сам собою через два роки після моєї останньої зйомки. Фотографії "відлежались" й стали чорно-білими." - СВ


Сектор «М» — район дій ЗСУ починаючи з весни 2014 року у Донецькій області в районах довкола міста Маріуполь під час Війни на сході України. Сили Сектору «Маріуполь» виконують завдання з оборони міста Маріуполь.


Сергій Ваганов - український репортажний фотограф. 1958 року народження. Закінчив Донецький медінститут після якого 15 років працював травматологом в Авдіївці, Україна. З 1999 року працював фотокореспондентом в Донецьку. Наразі мешкає та працює в Маріуполі, Україна співпрацюючи з національними та міжнародними агенствами новин.


Пов'язані пости

Дивитися всі

ความคิดเห็น


bottom of page