top of page

Ми там Станіслава Ясинського

"Ми там" – це фотоісторія та одноіменна фотокнига українського фотографа Станіслава Ясинського про відсутність глибинних змін в нашому спільному місті.

Кілька років тому Станіслав помітив за гаражами неподалік свого будинку непомітну стежечку, яка вела невідомо куди. Користувалися стежкою здебільшого старі вже люди – чи просто безхатченки. А вела стежка на інший бік району – причому набагато швидше, ніж всі вулиці, які були прокладені архітекторами.

В певний момент Станіслав почав помічати і фотографувати пейзажі вздовж неї, а потім свідомо досліджувати міський виворіт – зелені колись паркани, гаражі, пустирі, недобудови, лісополоси, закинуті парки. Весь той прекрасний лютий хаос, з якого насправді складаються українські міста. Все те, що через брак ресурсу чи інтересу продовжувало існувати поза часом, накопичуючи внутрішню красу при повній відсутності краси зовнішньої.

Чому все це досі існує? Чому нам комфортно тут і ми не хочемо в урбанічний рай з чітко промальованими вулицями та впорядкованими просторами? Роздуми на цю тему призвели до появи книги, що вийшла літом 2020.

Станіслав Ясинський (1978 р.н., Чернівці) – журналіст та документальний фотограф. Знімати почав в 2005, віддаючи перевагу прямій фотографії та плівці. Останнім часом почав працювати над окремими проектами і темами, головною з яких є час.


457 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page