top of page

Ким ти хочеш стати коли виростеш Марини Бродовської

Фотокнига «Ким ти хочеш стати коли виростеш» - це автобіографічний візуальний пазл української фотографині Марини Бродовської на тему самоідентифікації, який складається зі спогадів, цитат, сімейних фотографій, артефактів з дитинства та інших образів, які закарбувалися у свідомості авторки.

"Ти любиш маму й татка? Хто твій друг? Ким ти хочеш стати, коли виростеш? Ці питання виринають у моїй пам'яті разом із першими спогадами про себе. І якщо відповіді на перші два завжди були простими й очевидними, то питання про те, ким я хочу стати, коли виросту, завжди заганяло мене у глухий кут." - Марина Бродовська"Здавалося, що оце «ким ти станеш» обов'язково викристалізується ще на ранніх етапах мого життя. Адже зрозуміло, що «виростеш» ще і як обмежене в часі. Рідні, вчителі, друзі та врешті-решт культура – усі навколо неначе намагаються підказати твій шлях. Проте час іде, підказки не допомагають, питання досі актуальне, а відповіді на нього продовжують з'являтися, змінюватися і врешті зникати. У моєму житті пошук відповіді на запитання: «Ким ти станеш, коли виростеш?» перетворився на гру, схожу на складання кубика Рубіка. От тільки я не зовсім впевнена, що власний кубик складаю сама, без стороннього втручання. Цікаво, чи є взагалі у цієї гри фінал?" - МБ"Книга і є моїм «кубиком», який складається зі спогадів, цитат дорогих мені людей (або просто людей, які чомусь залишилися у пам'яті), сімейних фотографій, артефактів з мого дитинства та інших образів, які закарбувалися у моїй свідомості." - МБ"Частинки цілого, які складають та руйнують власний калейдоскоп, існують за своїми правилами й знаходяться всередині мене. Перебираючи їх знову і знов, я наближаюсь до отримання дуже вадливої відповіді у своєму житті." - МБ

Фотокнига "Ким ти хочеш стати коли виростеш" Марини Бродовської була видана авторкою у 2021 році лімітованим тиражем. Книга має дві мовні версії: українську на англійську.


Самвидав, 2021;

Сторінок: 100;

Розмір: 23x 23 см;

Наклад: українською - 50, англійською - 100;

Всі книги підписані та пронумеровані;

Вартість: 690 грн.


Замовити книгу можна на сайті авторки.

 

Марина Бродовська (1988 р.н., Миколаїв) – українська мисткиня. Працює із медіумом фотографії, графічним дизайном та відео. Навчалася фотографії в Школі фотографії Віктора Марущенка, на курсі Романа Пятковки «Концептуальна фотографія» та у фотошколі Bird in Flight. Отримала ступінь магістра з культурології в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Брала участь у групових та індивідуальних виставках в Україні, її роботи представлені в приватних та публічних колекціях. У 2020 році видала фотокнигу «Моя дорога Віра» (My dear Vira), що увійшла в шорт-лист Kassel Photobook Festival та Apperture PhotoBook Awards у 2020 році, а також потрапила в список "10 українських фотокниг 2020 року" за версією видання Untitled.


368 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page