Гідропарк Єлени Ємчук

Пропонуємо до вашої уваги фотоісторію "Гідропарк" американської фотографині українського походження Єлени Ємчук, яку вона знімала яку вона знімала з 2005 по 2008 рік в літній сезон у Київському Гідропарку на березі Дніпра.


Дніпро відіграє центральну роль у культурній географії Києва, і в спекотні місяці ліси та набережні Гідропарку перетворюються на літній майданчик. Гідропарк Єлена уподібнює до «Радянськї версії Коні-Айленда».


Для всесвітньо відомої, завдяки фешн та портретним фотографіям, фотографки ця серія є дуже особистою. Ємчук народилась в Україні 1970 року і в дитинстві проводила багато часу в Гідропарку. ЇЇ знімки, зроблені на пляжах та спортивних майданчиках, відображають символічні образи парку та сюрреалістичну атмосферу. У цього місця є якась своя позачасовість, воно наче застрягло в минулому, але водночас наповнене життям сьогодення.


В квітні 2011 році фотосерію "Гідропарк" було видано у вигляді фотокниги видавництвом Damiani.

Єлена Ємчук (1970 р.н., Київ) - американська фотографиня українського походження. Батьки Єлени іммігрували до США, коли їй було одинадцять. Навчалася в школі дизайну Парсон у Нью-Йорку і в коледжі дизайну ArtCenter в Пасадені, Каліфорнія. Єлена Ємчук знімала для New Yorker, Another Magazine, ID, Dazed & Confused та італійського, британського та японського Vogue. Випустила фотокнигу «Гідропарк» в 2011 році, а у 2017 році – фотокнигу «Анна». Зараз вона працює над новою фотосерією «ODESSA».


Сайт | Instagram

1225 перегляд

Пов'язані пости

Дивитися всі

Untitled / Українська фотографія © 2020 - 2021

  • Facebook
  • Instagram
  • Telegram